Dijitalleşen Sanayinin Pazaryerinde Mağaza Açarak Hemen Satışa Başlayın. Mağaza Aç
Dijitalleşen Sanayinin Pazaryerinde Mağaza Açarak Hemen Satışa Başlayın. Mağaza Aç
Tüm Kategoriler
Diğer

Tedarikçimiz Olun

 

Sayın Makine Sanayisi Üreticileri, Parkurda Pazaryeri ekibi olarak, sizlere özel bir platform sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Makine sanayisi sektörünü dijitalleştirmeyi hedeflerken, ürünlerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde satabileceğiniz bir pazaryeri oluşturduk.;


Parkurda Pazaryeri, ürünlerinizi geniş bir müşteri kitlesine ulaştırma fırsatı sunar. Siz de bu fırsattan yararlanarak aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz:

 

Kitlelerle Buluşma 

Ürünlerinizi sadece yerel pazarda değil, küresel ölçekte müşterilere sunma fırsatını yakalayacaksınız.

 

Kullanıcı Dostu Platform

E-ticaretin teknolojik karmaşıklığına girmeden, ürünlerinizi kolayca listeleyebilir ve siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

 

Güven ve Hız

Müşterileriniz güvenli ödeme yöntemleriyle alışveriş yaparken, siz de hızlıca ürünlerinizi satabilir ve ödemelerinizi alabilirsiniz. ürünlerinizi Parkurda Pazaryeri'nde sergilemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 

Ücretsiz Üyelik

Ücretsiz Üyelik Linki'ni ziyaret ederek kolayca ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

 

Ürün Ekleme

Hesabınıza giriş yapın ve "Ürün Ekle" bölümünden ürünlerinizi ekleyin. Ürünlerinizi açıklamalar ve görsellerle zenginleştirerek etkili bir şekilde tanıtın.

 

Sipariş Yönetimi

Müşteri siparişlerini alabilir ve entegre kargo firması sayesinde kolayca siparişlerinizi gönderebilirsiniz.

 

Her adımda sizin yanınızdayız. Sorularınız veya yardım talepleriniz için info@parkurda.com adresinden bize ulaşabilir veya 0850 515 0010 üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Parkurda Pazaryeri olarak, işinizin büyümesine katkı sağlamak için buradayız. Sizleri platformumuzda görmekten mutluluk duyacağız.